wtorek, 7 lipca 2015

Dzień dobry. Jak mijają wakacje ? U mnie dalej pod znakiem zapytania. Plusem jest to, że mogę wstać sobie o której chce i wylegiwać się. Nie słyszeć z rana odgłosu budzika. Naprawdę mega fajne uczucie. Upały nie ustępują, ale z tego co wiem czwartek i piątek na Śląsku ma być chłodniejszy. W końcu. Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam za upałami i gorącymi dniami. Wystarczyłaby temperatura 20 stopni i dla mnie jest w sam raz :) Nawet mojej kici upały przeszkadzają. Leży non stop plackiem. Świadomość, że mam o miesiąc skrócone wakacje wcale nie powoduje, że jestem zadowolona, ale takie życie. Trzeba spiąć tyłek i korzystać z lipca, bo sierpień będzie pracowity :)

Amy

1 komentarz:

 1. Kociaczek :-)
  Ja tam chyba do Wrocławia pojade... ;p Ale fakt wylegiwanie sie do poludnia i obiad na śniadanie jest najlepsze :D
  Kupiłam nareszcie domenę!!! Ale pojawił się problem. Założę się, że nie widzisz moich postów na blogger.com/home. Żeby naprawić ten błąd MUSISZ wejść na mojego bloga, odobserwować go, odświeżyć stronę i zaobserwować ponownie. Problem zniknie :-)
  To problem spowodowany podczepieniem pod bloga nowej domeny, podobno to normalne. Ale jeśli zrobisz to, co napisałam, będzie w porządku :*
  Pozdrawiam ;*

  ♡MiśkaGrabowskaOfficial♡

  OdpowiedzUsuń