czwartek, 23 stycznia 2014

Tablet

Witajcie. Moje ferie zimowe kończą się już w niedzielę wieczorem. Niestety obowiązki i praca od przyszłego tygodnia nie pozwalają mi na większe leniuchowanie. Zima przedwczoraj zaskoczyła nas niespodziewanie. W trakcie drogi do Zawiercia zostaliśmy przywitani Zimą. Na szczęście tablet kupiony i teraz jestem w trakcie jego testowania, nazwa- Pentagram TAB 7.6 P5346. Pozwoliłam sobie skopiować opis tableta .

"PENTAGRAM TAB 7.6 Dual Core IPS to przenośny tablet multimedialny wyposażony w dwurdzeniowy procesor Rockchip, ekran IPS o rozdzielczości WXGA (1280 x 800) oraz system operacyjny Android 4.2.
Dzięki dwóm rdzeniom, procesor Rockchip 3168 bez trudu wykonuje kilka zadań jednocześnie bez widocznego spadku wydajności. Taktowanie procesora do 1.2 GHz gwarantuje szybkość i precyzję działania.
Akcelerator graficzny PowerVR SGX540 oznacza ultra-płynne wyświetlanie grafiki 3D w grach i aplikacjach wymagających dużej mocy obliczeniowej.
Ekran dotykowy IPS o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji.
Matryca z podświetleniem LED wykonana jest w najnowocześniejszej technologii IPS (In-Plane Switching) charakteryzuje się bardzo szerokimi kątami widzenia sięgającymi 180 stopni, niższym czasem reakcji i nieporównywalnie silniejszym nasyceniem barw.
5-punktowy multitouch oznacza jeszcze więcej możliwości podczas korzystania z aplikacji.
PENTAGRAM TAB 7.6 Dual Core IPS wyposażony jest w 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB pamięci wbudowanej. Pozwala to na stabilniejsze działanie systemu operacyjnego i wszystkich aplikacji.
Wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa 802.11 b/g/n zapewnia bezproblemowe i szybkie połączenie z siecią Wi-Fi. Dodatkowo tablet oferuje także obsługę zewnętrznych modemów 3G USB.
Sklep Google Play oznacza bezpośredni dostęp do setek tysięcy aplikacji. Dzięki temu liczba zastosowań urządzenia jest praktycznie nieograniczona.
Kamera VGA umieszczona z przodu umożliwia prowadzenie w czasie rzeczywistym video-rozmów poprzez komunikatory internetowe - możesz być w nieustannym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Na tylnej obudowie znajduje się aparat 0.3 MP pozwalający na wykonywanie zdjęć.
Gniazdo HDMI pozwala na oglądanie zdjęć i filmów w jakości HD na ekranie telewizora lub monitora. Możesz także grać wyświetlając obraz na ekranie telewizora, a sterować używając tabletu.
Czytnik kart microSD/SDHC pozwala na łatwe rozszerzenie biblioteki multimedialnej.
Do tabletu możesz podłączyć dowolną klawiaturę, myszkę, czy pendrive - wszystko dzięki funkcji USB On-The-Go. Głośnik umieszczony na przedniej obudowie pozwala na oglądanie filmów bez użycia słuchawek.
Tablet posiada Polskie menu oraz jest urządzeniem plug & play dlatego nie musisz martwić się o instalację odpowiednich sterowników ani oprogramowania. Gdziekolwiek jesteś, możesz zapełnić go ulubioną muzyką, filmami i dowolnymi danymi. Po prostu przeciągnij i upuść wybrane pliki z dysku do pamięci urządzenia.
Wygląd interfejsu użytkownika możesz dowolnie modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami, także ustawiać własne tapety.
PENTAGRAM TAB 7.6 Dual Core IPS wyposażony jest w polską instrukcję użytkownika, kabel USB, ładowarkę sieciową, i przejściówkę USB."

Jak dla mnie, to póki co spełnia wszystkie wymagania :) Zobaczymy jak dalej będzie się sprawował.
Zdjęcia z podróży do Zawiercia :Tutaj z kolei zdjęcia z Ogrodzieńca. Przy okazji zahaczyliśmy o to miasteczko :)

I na koniec jeszcze zaległe zdjęcia z podróży do Zabrza ;) Tak dla zabawy :)

Nie powiem, śmiesznie było :)
Dziś dużo zdjęć, więc nie będę się rozpisywać, bo w sumie dzień jak co dzień. Wszystkim mającym ferie jeszcze ponad tydzień zazdroszczę :P 
Trzymajcie się w te chłodne dni ,a po feriach wracajcie cali i zdrowi :D
Pozdrawiam,
Amy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz