wtorek, 31 grudnia 2013

Samochód, Nowy Rok

Dzień dobry. Ja właśnie relaksuję się przed komputerem pijąc poranną kawę :) Ostatnio bardzo dużo się działo. Szczególnie tych stresujących chwil. Ale bardzo się cieszę, że ten rok się już kończy i mam ogromną nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy i bardziej wyrozumialszy. No a poza tym niedługo znów szkoła,a co za tym idzie... poprawki ! Teraz modlić się, bym to wszytko poprawiła i zdała. Jeśli mam być szczera to wolę taką zimę, jaka jest teraz niż pełno śniegu.
Tak w ogóle wczoraj z Kamilem mieliśmy MEGA pechowy dzień. To co się wczoraj działo, przeszło ludzkie granice. Wymienię tylko jedne pechowe zdarzenie wczoraj ( pozostałe zachowamy dla siebie) - dostaliśmy prezent na oponie :


Nie wiadomo jakim trafem akurat my musieliśmy na TO wjechać. Na zdjęciu jest ukazana tylko jedna połowa tego, druga jest wbita w oponę, także możecie sobie wyobrazić jakie wielkie to było.No a tu mamy dzieło Kamila z piątku :) Muszę przyznać, że dość twórcze.


A tutaj spontaniczny wypad nocny do Tesco :) Wprawdzie było już po świętach, ale jak widać, chciałam też siebie ustroić :P

Na koniec krótki filmik nagrany " od tak" przez Kamila. W sumie wyglądamy na nim jak idioci, ale wstawiam żeby było się z czego pośmiać :)Życzę Wam udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!
Buziaki,
Amy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz