środa, 20 lutego 2013

gwiazdy, buty

Dzień dobry :) . Dziś pobudka o 6:20. Od 8:00 do 16:00 praktyki, a potem powrót do domu i wyjście do sklepu po słuchawki do mojego "nowego" telefonu. Nie ma to jak inny wtyk w samsungu... ale cóż. Mam.. i najważniejsze! Będę mogła wreszcie muzyki słuchać, bo wczoraj myślałam że dostanę coś do głowy jak nie będę słuchała muzyki w drodze do lekarza i Kamila. Ale przeżyłam, co mnie bardzo dziwi xDD.

A więc mam straszną fazę na buty "na koturnie". Muszę sobie kupić :)))

Poza tym wchodzę sobie na portal plotkarski i co ja widzę? " WAGA GWIAZD- ZNAMY DOKŁADNE WAGI CELEBRYTEK" Haha, dobry żart. Podam kilka przykładów:


"Piosenkarka przy wzroście 163 cm waży 59,8 kg. Oczywiście możemy mówić tylko o stanie obecnym. 31-letnia gwiazda znana jest ze swoich wahań wagi. Dlatego wszelkie szacunki mogą już za miesiąc być nieaktualne."


"Od lat pojawia się w zastawieniach najpiękniejszy wokalistek. I nic dziwnego. Ta 28-latka może pochwalić się całkiem słusznym wzrostem. Piosenkarka mierzy 173 cm i waży 59,4 kg."


"Aż trudno uwierzyć, że Lady Gaga mierzy tylko 155 cm. Może dlatego, że piosenkarka ma słabość do butów na niebotycznych koturnach. Amerykański portal jej wagę szacuje natomiast na 48,5 kg. Czy aby na pewno? Prawie 27-letnia gwiazda ostatnio wydaje się jakby nieco większa.."


"31-letnia piosenkarka uznawana jest za jedną z najseksowniejszych celebrytek. I wcale nie jest wieszakiem. Przy wzroście 170 cm ma 58 kg. Wymiary te zostały w pełni docenione. W ubiegłym roku magazyn "People" nadał jej zaszczytny tytuł "Najpiękniejszej kobiety świata"."


"25-latka ma ciało niczym bogini. Barbadoska przy 173 cm waży niewiele ponad 62 kilogramy. Nic dziwnego, że ponad rok temu ekskluzywny magazyn dla panów "Esquire" wybrał ją "najseksowniejsza kobietą świata"."


"Adele ma nie tylko potężny głos, ale i słuszną posturę. Przy wzroście 175 cm wazy 89,5 kilograma. Piosenkarka stale podkreśla, ze bardzo dobrze czuje się w swojej skórze. Wprawdzie rok temu w związku z chorobą schudła podobno prawie 20 kilogramów, ale po ciąży nadrobiła stratę. Swoją drogą wygląda na niespełna 25 lat?"


Nie wiem jaka jest prawda, ale nie mogę zgodzić się co do wag tych gwiazd. Adele wygląda na więcej, natomiast Lady Gaga nawet jeśli przytyła to bardzo dobrze. Co, ma być dalej takim wieszakiem jakim była wcześniej?
A teraz piosenka na dziś :Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. uwielbiam taki typ butów , zazwyczaj są mega wygodne :)

    OdpowiedzUsuń